578541-2026 - Ergebnis
Litauen – Bauarbeiten für Schulgebäude – MOKSLO PASKIRTIES PASTATO KERNAVĖS G. 82, VILNIUJE, STATYBOS DARBAI SU DARBO PROJEKTO PARENGIMU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MOKSLO PASKIRTIES PASTATO KERNAVĖS G. 82, VILNIUJE, STATYBOS DARBAI SU DARBO PROJEKTO PARENGIMU
Beschreibung: MOKSLO PASKIRTIES PASTATO KERNAVĖS G. 82, VILNIUJE, STATYBOS DARBAI SU DARBO PROJEKTO PARENGIMU
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ypatingųjų negyvenamųjų pastatų ir susijusių inžinerinių statinių rangos darbai su darbo projekto parengimu, parengiant ir naudojant BIM modelius pagal pridedamus reikalavimus; statybos užbaigimo procedūrų atlikimu ir statinių įregistravimo VĮ Registrų centras paslaugų atlikimu, kurių statybos skaičiuojamoji kaina iki 16 500 000,00 eurų be PVM.
Interne Kennung: 1