See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava komunalnih vozil za zbiranje odpadkov in delovnih vozil
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Dobava komunalnih vozil za zbiranje odpadkov in delovnih vozil, pri čemer je predmet javnega naročila razdeljen na naslednje sklope: • Sklop 1: Komunalna vozila za zbiranje odpadkov – smetarska vozila z vrtljivim bobnom – 3 vozila. • Sklop 2: Delovna vozila za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja – 2 vozili: – postavka 2/1: specialno vozilo za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja – cisterna – 1 vozilo, – postavka 2/2: specialno vozilo za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja s sistemom za prečiščevanje vode – 1 vozilo. • Sklop 3: Tovorno vozilo z dvigalom in prekucnikom – 1 vozilo. • Sklop 4: Delovno vozilo za TV-kontrolo kanalizacijskega omrežja – 1 vozilo. • Sklop 5: Komunalna vozila za zbiranje odpadkov – smetarska vozila s potisno ploščo – 3 vozila.
Interne Kennung: VKS-96/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komunalna vozila za zbiranje odpadkov – smetarska vozila z vrtljivim bobnom
Beschreibung: Komunalna vozila za zbiranje odpadkov – smetarska vozila z vrtljivim bobnom – 3 vozila
Interne Kennung: 528244
Los: LOT-0002
Titel: Delovna vozila za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja
Beschreibung: • Sklop 2: Delovna vozila za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja – 2 vozili: – postavka 2/1: specialno vozilo za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja – cisterna – 1 vozilo, – postavka 2/2: specialno vozilo za vzdrževanje kanalizacijskega omrežja s sistemom za prečiščevanje vode – 1 vozilo.
Interne Kennung: 528245
Los: LOT-0003
Titel: Tovorno vozilo z dvigalom in prekucnikom
Beschreibung: Predmet Sklopa 3 je Tovorno vozilo z dvigalom in prekucnikom – 1 vozilo.
Interne Kennung: 528246
Los: LOT-0004
Titel: Delovno vozilo za TV-kontrolo kanalizacijskega omrežja
Beschreibung: Predmet sklopa 4: Delovno vozilo za TV-kontrolo kanalizacijskega omrežja – 1 vozilo.
Interne Kennung: 528247
Los: LOT-0005
Titel: Komunalna vozila za zbiranje odpadkov – smetarska vozila s potisno ploščo
Beschreibung: Predmet Sklopa 5 so: Komunalna vozila za zbiranje odpadkov – smetarska vozila s potisno ploščo – 3 vozila.
Interne Kennung: 528253