2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31219254 Reis- en routeinformatie Noordtunnel
Beschreibung: Doel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Nadere informatie treft u aan in de Vraagspecificatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.
Interne Kennung: 31219254
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Doel van deze opdracht is het organiseren en uitvoeren van route-en reisinformatiediensten om weggebruikers te informeren over hinder tijdens de werkzaamheden aan de Noordtunnel (NOT) en te informeren over alternatieve reismogelijkheden. Het gaat hierbij om het gericht bereiken van specifieke weggebruikers-doelgroepen met een boodschap ‘op maat’ middels diverse digitale kanalen en in verschillende tijdsperioden. Met reis- en routeinformatie krijgen naast de voorspelbare weggebruikers ook de minder voorspelbare en lastig te bereiken doelgroepen van buiten de regio gerichte doelgroep specifieke informatie. Zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving.
Interne Kennung: 1