2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu drukującego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu drukującego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej, w ilości 457 sztuk w tym 323 sztuk zamówienie podstawowe i 134 sztuk zamówienie w ramach prawa opcji, w zakresie i w sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Przedmiotowe postępowanie zostało podzielone na Pakiety jak niżej: Pakiet Nr 1. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 stanowiskowych, Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 zespołowych, Pakiet Nr 3. Dostawa drukarek do drukowania okładek akt, Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów kreskowych z gilotyną, Pakiet Nr 5. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 monochromatycznych, Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 zespołowych, Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor, Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolor. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) Produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) Produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Interne Kennung: OKAiZP.261.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Dostawa drukarek monochromatycznych A4 stanowiskowych
Beschreibung: Pakiet Nr 1. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 stanowiskowych: - Zamówienie podstawowe: 163 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 50 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 1. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 stanowiskowych: - Zamówienie podstawowe: 163 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 50 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 zespołowych
Beschreibung: Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 zespołowych: - Zamówienie podstawowe: 56 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 35 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatycznych A4 zespołowych: - Zamówienie podstawowe: 56 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 35 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3. Dostawa drukarek do drukowania okładek akt
Beschreibung: Pakiet Nr 3. Dostawa drukarek do drukowania okładek akt: - Zamówienie podstawowe: 19 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 3. Dostawa drukarek do drukowania okładek akt: - Zamówienie podstawowe: 19 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów kreskowych z gilotyną:
Beschreibung: Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów kreskowych z gilotyną: - Zamówienie podstawowe: 26 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów kreskowych z gilotyną: - Zamówienie podstawowe: 26 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 monochromatycznych
Beschreibung: Pakiet Nr 5. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 monochromatycznych:: - Zamówienie podstawowe: 44 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 15 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 5. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 monochromatycznych: - Zamówienie podstawowe: 44 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 15 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 zespołowych
Beschreibung: Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 zespołowych: - Zamówienie podstawowe: 5 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 6 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 zespołowych: - Zamówienie podstawowe: 5 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 6 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor
Beschreibung: Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor - Zamówienie podstawowe: 6 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor: - Zamówienie podstawowe: 6 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolor
Beschreibung: Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolor - Zamówienie podstawowe: 4 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak wyżej.
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolor: - Zamówienie podstawowe: 4 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. Dostawy zamówień w ramach prawa opcji realizowane będą do jednostek sądownictwa zlokalizowanych na obszarze apelacji rzeszowskiej. W zawiadomieniu Zamawiający szczegółowo określi miejsca dostaw oraz płatników zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2026 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 22 grudnia 2026 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.