578599-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – DNS - Výpočtová technika a príslušenstvo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Výpočtová technika a príslušenstvo
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na kúpu a dodanie bežne dostupných tovarov – nákup výpočtovej techniky a príslušenstva pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach na predkladanie ponúk (ďalej len výzva) v rámci zriadeného DNS. Predmetom zákaziek zadávaných v DNS je najmä dodávka výpočtovej techniky a príslušenstva pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave, ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) najmä v rozsahu skupiny: 30200000-1, 30213000-5, 30214000-2, 30216000-6, 30231000-7, 30232000-4, 32413100-2,32422000-7, 38652120-7, 48820000-2, 30233140-4, 30233141-1, 60000000-8. Verejný obstarávateľ podľa potreby použije aj iný konkrétny kód CPV z uvedených skupín alebo inej skupiny podľa CPV na zaradenie tovarov.
Interne Kennung: 525671
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNS-Výpočtová technika a príslušenstvo
Beschreibung: výzva č.60 dodávka tlačiarní