578606-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I Dylów A, Z/I Julków, Z/I Gotartów, Z/I Bełchatów – umowa ramowa /2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I Dylów A, Z/I Julków, Z/I Gotartów, Z/I Bełchatów – umowa ramowa /2026
Beschreibung1.Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2.W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z poniższych zakładów zarządzanych przez Zamawiającego w ramach umów wykonawczych w szacunkowej ilości: Zadanie 1 - 20 000 Mg- łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy , Zadanie 2 - 12 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy, Zadanie 3 - 18 000 Mg -łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy , Zadanie 4 - 10 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie obowiązywania umowy.Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Z/I Dylów A, gm. Pajęczno
Beschreibung1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Dylowie A, gm. Pajęczno w ilości 20 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
Menge20 000 Tonnen
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Z/I Julków, gm. Skierniewice
Beschreibung1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Julkowie, gm. Skierniewice w ilości 12 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Z/I Gotartów, gm. Kluczbork
Beschreibung1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Gotartowie, gm. Kluczbork w ilości 18 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Z/I w Bełchatów, ul. Przemysłowa 14 i 16
Beschreibung1. Niniejsza umowa ma charakter umowy ramowej w rozumieniu art. 311 ust.1 Pzp i określa warunki udzielania i realizacji przez Wykonawcą usługi odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12, zwany dalej „przedmiotem umowy” w okresie obowiązywania umowy na podstawie umów wykonawczych. 2. W oparciu o umowę ramową odbywać się będzie sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z Z/I w Bełchatowie, ul. Przemysłowa 14 i 16 w ilości 10 000 Mg - łączna ilość odpadów do odbioru w okresie realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ.