See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń oświetlenia scenicznego dla Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń oświetlenia scenicznego – bez montażu – na rzecz Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera, ul. Jana Zamoyskiego 20, 03-801 Warszawa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ). Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ („PPU” lub „umowa”).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527000 Spotlights, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör