578610-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schienenfahrzeuge – Dodání železničních jednotek pro účely plnění závazku Hlavního města Prahy a Středočeského kraje
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodání železničních jednotek pro účely plnění závazku Hlavního města Prahy a Středočeského kraje
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, na jejímž základě bude vybraný dodavatel povinen dodat ucelený soubor vozidel typu BEMU, určený pro segment regionální osobní drážní dopravy. Zadavatel s ohledem na aktuální podmínky Nabídkového řízení předpokládá dodávku celkem minimálně 13 řádných vozidel určených pro plnění závazků veřejných služeb dle podmínek Nabídkového řízení, každá s počtem míst k sezení alespoň 140, a to s možností přepravy vždy přinejmenším 2 invalidních vozíků a současně nejméně 2 dětských kočárků. Přesné a/nebo další požadavky na vozidla vč. upřesnění konečného a závazného počtu vozidel mohou být upřesněny v průběhu jednání v nabídkové fázi Zadávacího řízení. Více viz ZD.
Interne KennungDodání železničních jednotek pro účely plnění závazku Hlavního města Prahy a Středočeského kraje
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejná zakázka je zadávána v jednacím řízení s uveřejněním, postupem navazujícím na odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 61 odst. 1 ZZVZ („JŘSU“). Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Více viz ZD.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile, 34622400 Eisenbahnwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, na jejímž základě bude vybraný dodavatel povinen dodat ucelený soubor vozidel typu BEMU, určený pro segment regionální osobní drážní dopravy. Zadavatel s ohledem na aktuální podmínky Nabídkového řízení předpokládá dodávku celkem minimálně 13 řádných vozidel určených pro plnění závazků veřejných služeb dle podmínek Nabídkového řízení, každá s počtem míst k sezení alespoň 140, a to s možností přepravy vždy přinejmenším 2 invalidních vozíků a současně nejméně 2 dětských kočárků. Přesné a/nebo další požadavky na vozidla vč. upřesnění konečného a závazného počtu vozidel nohou být upřesněny v průběhu jednání v nabídkové fázi Zadávacího řízení. Více viz ZD.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazků ze smlouvy dle podmínek a požadavků § 100 ZZVZ – podrobně viz čl. 16 ZD.