See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analys och utvärdering inom regionala utvecklingsuppdraget
Beschreibung: Analys och utvärdering inom regionala utvecklingsuppdraget
Interne Kennung: RS 2026/195
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ÖVERGRIPANDE OBLIGATORISKA KRAV
Interne Kennung: 1878962-0
Los: LOT-0002
Titel: A) HÅLLBAR REGIONAL UTVECKLING
Interne Kennung: 1878963-1
Los: LOT-0003
Titel: B) LIKVÄRDIGA MÖJLIGHETER TILL BOENDE, ARBETE OCH VÄLFÄRD I HELA LANDET
Interne Kennung: 1878964-2
Los: LOT-0004
Titel: C) KOMPETENSFÖRSÖRJNING OCH KOPETENSUTVECKLING I HELA LANDET
Interne Kennung: 1878965-3
Los: LOT-0005
Titel: D) INNOVATION OCH FÖRNYELSE SAMT ENTREPRENÖRSKAP OCH FÖRETAGANDE I HELA LANDET
Interne Kennung: 1878966-4
Los: LOT-0006
Titel: E) TILLGÄNGLIGHET I HELA LANDET GENOM DIGITAL KOMMUNIKATION OCH TRANSPORTSYSTEM
Interne Kennung: 1878967-5
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RS 2026/195
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1878962-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1878963-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1878964-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 1878965-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 1878966-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 1878967-5