2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging/migratie beveiligingsinstallaties gemeentelijke panden en objecten
Beschreibung: De gemeente Vlaardingen beheert een divers portfolio aan gebouwen en faciliteiten, waaronder stadskantoren, dienstgebouwen, gemalen, onderwijslocaties, sportaccommodaties, parkeergarages, cultureel erfgoed en openbare ruimten. De huidige beveiligingsinstallaties en systemen zijn aan vervanging en modernisering toe door technologische ontwikkelingen, gewijzigde wet- en regelgeving en veranderende veiligheidsvraagstukken. Met deze aanbesteding streeft de gemeente ernaar de continuïteit en betrouwbaarheid van haar beveiligingsinfrastructuur duurzaam te waarborgen. 1
Interne Kennung: IV.100200
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Met deze selectie beoogt de aanbestedende dienst maximaal vijf partijen te selecteren. Nadat de selectie heeft plaatsgevonden, zullen de geselecteerde gegadigden worden uitgenodigd tot het doen van een inschrijving. Indien zich minder dan vijf partijen aanmelden behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor om de aanbestedingsprocedure te beëindigen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervanging/migratie beveiligings-installaties gemeentelijke panden en objecten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zal een raamovereenkomst worden afgesloten met één (1) opdrachtnemer voor een periode van vier (4) jaar met een optie om nog eens drie (3) keer twee (2) jaar te verlengen. Indien de raamovereenkomst na vier (4) jaar niet wordt verlengd, is de aanbestedende dienst niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken. De aanbestedende dienst is voornemens om 1 april 2026 te hanteren als startdatum van de raamovereenkomst.