578624-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Umweltschutz – Dokarmianie kuraków leśnych oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDokarmianie kuraków leśnych oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków
BeschreibungDokarmianie kuraków leśnych oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków w latach 2026 - 2027
Interne KennungZG.270.1.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenstryb przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
LosLOT-0001
TitelDokarmianie głuszców oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków
BeschreibungZamówienie związane jest z realizacją projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” programu FEnIKS 2021 – 2027, Działanie FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury, Typ FENX.01.05.1 Ochrona in-situ lub ex-situ zagrożonych gatunków i siedlisk przyrodniczych. Przedmiotem zamówienia jest: 1) bieżący przegląd i konserwacja, wolier i urządzeń na powierzchniach wsiedleniowych, 2) bieżące drobne naprawy wolier i urządzeń, zbudowanych na powierzchniach adaptacyjnych, 3) dokarmianie ptaków po okresie adaptacji na powierzchniach adaptacyjnych komponentami przekazanymi przez Zamawiającego oraz pozyskanymi staraniem własnym Wykonawcy w terminie od dnia 01.11.2026r. do 15.08.2027r.
Interne Kennung1. Dokarmianie głuszców
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. W związku z tym, dla ułatwienia kalkulacji ceny składanej oferty, Zamawiający informuje, iż gwarantuje Wykonawcom nabycie usług stanowiących przedmiot każdej z wyodrębnionych części niniejszego zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 70% ilości wskazanych w formularzu cenowym. W ramach zastosowania prawa opcji, Zamawiający informuje również o możliwości skorzystania z opcji nabycia usług, stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia w zakresie przekraczającym wartości wskazane w formularzu cenowym, na poziomie nie większym niż 20% ilości wskazanych w formularzu cenowym.
LosLOT-0002
TitelII. Dokarmianie cietrzewi oraz bieżące konserwacje urządzeń poza okresem adaptacji ptaków
Interne Kennung2. Dokarmianie cietrzewi