578646-2026 - Ergebnis
Niederlande – Ausrüstung für Reanimation – Mechanische thoraxcompressieapparaten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMechanische thoraxcompressieapparaten
BeschreibungUit objectieve marktverkenning blijkt dat uitsluitend het LUCAS-systeem beschikt over een zuignap-/pistonmechanisme waarmee actieve decompressie en negatieve intrathoracale druk worden gerealiseerd. Dit levert een significant betere, wetenschappelijk aangetoonde effectiviteit op. Het LUCAS-systeem is volledig compatibel met de protocollen van de ketenpartners binnen en buiten het werkgebied. Toepassing van een ander systeem zou een onderbreking van de thoraxcompressies tijdens de overdracht noodzakelijk maken. Dit is volgens de ERC-richtlijnen medisch onwenselijk en schaadt de patiëntveiligheid. De opdracht betreft vervanging en navolgens te onderhouden voor de levensduur van maximaal 10 jaar van 40 LUCAS-systemen (mechanische thoraxcompressieapparaten).
Interne KennungZ/26/013557
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungUit objectieve marktverkenning blijkt dat uitsluitend het LUCAS-systeem beschikt over een zuignap-/pistonmechanisme waarmee actieve decompressie en negatieve intrathoracale druk worden gerealiseerd. Dit levert een significant betere, wetenschappelijk aangetoonde effectiviteit op. Het LUCAS-systeem is volledig compatibel met de protocollen van de ketenpartners binnen en buiten het werkgebied. Toepassing van een ander systeem zou een onderbreking van de thoraxcompressies tijdens de overdracht noodzakelijk maken. Dit is volgens de ERC-richtlijnen medisch onwenselijk en schaadt de patiëntveiligheid. De opdracht betreft vervanging en navolgens te onderhouden voor de levensduur van maximaal 10 jaar van 40 LUCAS-systemen (mechanische thoraxcompressieapparaten)
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z/26/013557
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33172200 Aparatos para reanimación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1