See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Po-verpulversysteem, pulpdisposables en onderhoud
Beschreibung: LUMC beschikt over ruim 60 bedpanspoelers. De bedpanspoelers staan verdeeld over 31 afdelingen. De leeftijden van de bedpanspoelers variëren van 2 jaar tot 15 jaar oud. De bedpanspoeler worden vervangen wanneer ze ‘end of life’ zijn of vanwege (ver)nieuwbouw. De uitrol gaat gefaseerd. Op dit moment is er een investeringstoekenning voor de vervanging van 10 bedpanspoelers. Deze worden aankomende twee (2) jaar vervangen voor een verpulversysteem met pulpdisposables en onderhoud. Voor de overige kalenderjaren gaat LUMC uit van een jaarlijkse vervanging van ongeveer 5 bedpanspoelers. Geschatte waarde van de overeenkomsten: Perceel 1 Apparatuur en onderhoud: € 280.000,- excl. BTW Perceel 2 Pulpdisposables en toebehoren: € 200.000,- excl. BTW
Interne Kennung: F-EU-23-09
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Apparatuur en onderhoud
Beschreibung: Levering en gebruiksklaar opleveren van Po-verpulversystemen, training, onderhoud en overige diensten Levering en installatie van ca 40 po-verpulversystemen
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
Los: LOT-0002
Titel: Pulpdisposables en toebehoren
Beschreibung: Levering van po pulpdisposables en toebehoren Geschatte raming van de waarde van de overeenkomst € 200.000,- excl. BTW
Interne Kennung: 2