2. Verfahren
Verfahren
Titel: Formele educatie lage basisvaardigheden
Beschreibung: De gemeente Haarlem treedt op als Opdrachtgever in voorliggende aanbesteding voor alle gemeenten binnen de arbeidsmarktregio Zuid-Kennemerland en IJmond. De gemeente Haarlem is de contactgemeente en voert deze aanbesteding uit voor de gehele arbeidsmarktregio. Opdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure één (1) Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer te sluiten, voor de een initiële periode van twee (2) jaar met de optie op een verlenging me twee (2) maal een periode van één (1) jaar, met betrekking tot het aanbieden van formele educatie aan inwoners met lage basisvaardigheden. De totale opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen is naar verwachting € 3.320.000,- exclusief BTW en inflatiecorrectie. Dit komt neer op een verwacht gemiddeld besteedbaar budget van € 830.000,- per jaar. Dit betreft een richtprijs voor de Inschrijver.
Interne Kennung: 2025647264
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opdrachtgever volgt de Openbare procedure volgens de Aanbestedingswet. Opdrachtgever acht deze procedure, gezien de Opdracht van de aanbesteding en afgezet tegen het karakter van de markt waarin de potentiële Inschrijvers opereren, een toepasselijke en gangbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtgever verzorgt lessen taalvaardigheid voor mensen met lage basisvaardigheden. De totale opdrachtwaarde voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen is naar verwachting € 3.320.000,- exclusief BTW en inflatiecorrectie. Dit komt neer op een verwacht gemiddeld besteedbaar budget van € 830.000,- per jaar. Dit betreft een richtprijs voor de Inschrijver.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.