See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia Oddziału Sądowo – Psychiatrycznego przy ul. Głuskiej 1
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowi usługa całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia Oddziału Sądowo – Psychiatrycznego przy ul. Głuskiej 1 w Lublinie z uwzględnieniem ochrony fizycznej osób i mienia I i II Kliniki Psychiatrii USK 1 w Lublinie. 2. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób, zwanych dalej Pracownikami. 3. W przypadku uzasadnionych wątpliwości co do przestrzegania prawa pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę, zamawiający może zwrócić się o przeprowadzenie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy. 4. Osoby o których mowa powyżej, winny być zatrudnione najpóźniej w następnym dniu od dnia podpisania przedmiotowej umowy. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi 1 zadanie. 6. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych opisanym w niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 402124-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: załącznik nr 1 do swz
Beschreibung: Usługa w zakresie całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia na rzecz Oddziału Sądowo – psychiatrycznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie przy ul. Głuskiej