See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 51/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na III pakiety: Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 48 godzin w miesiącu. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 72 godzin w miesiącu. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. Pakiet III – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 96 godzin w miesiącu. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 51/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 48 godzin w miesiącu. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 51/KŚZ/26/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 72 godzin w miesiącu. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 51/KŚZ/26/II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Pakiet III – wykonywanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę/pielęgniarza w ramach Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia. Udzielający zamówienia gwarantuje Przyjmującemu zamówienie wykonanie świadczeń zdrowotnych w ilości minimalnie 96 godzin w miesiącu. W ramach pakietu III Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru maksymalnie 2 (dwóch) najkorzystniejszych ofert, które spełnią wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Dyrektor ds. Pielęgniarstwa i Opieki nad Pacjentem. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 51/KŚZ/26/III