See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekční a inženýrské činnosti: Svazková škola Zbuzany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení projekčních prací, inženýrských a souvisejících činností včetně poskytnutí součinnosti Zadavateli pro účely výstavby svazkové základní školy v obci Zbuzany. Předmět plnění zahrnuje zejména přípravu projektu, dopracování soutěžního návrhu do podrobnosti návrhu stavby, zpracování projektu pro povolení záměru a projektu pro provádění stavby, zpracování soupisu prací a dodávek, výkon dozoru projektanta, související obstaravatelskou činnost směřující k zajištění pravomocného povolení záměru, zpracování projektu interiéru a spolupráci v zadávacím řízení pro výběr zhotovitele stavby.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Projekční a inženýrské činnosti: Svazková škola Zbuzany