2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa wyposażenia dla Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku oraz Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku” w ramach projektu „Dostosowanie infrastruktury edukacyjnej Powiatu Sanockiego do potrzeb kształcenia zawodowego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego doposażenia pracowni/warsztatów w sprzęt niezbędny do kształcenia Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku oraz Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku w podziale na 2 części: - część nr I – dostawy dla Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku - część nr II – dostawy dla Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zamawiający nie ogranicza maksymalnej liczby części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy.
Interne Kennung: OR-II.272.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine, 44315100 Schweißzubehör, 31131000 Einphasenmotoren, 30237475 Elektrische Sensoren, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30231320 Tastbildschirme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr I – dostawy dla Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Moduł robota 6-osiowego z programatorem ręcznym i stanowiskiem roboczym szt. 3 Chwytak elektryczny do robota przemysłowego szt. 3 Chwytak podciśnieniowy do robota przemysłowego szt. 3 Chwytak pneumatyczny dwustronnego działania szt. 3 Chwytak metalowy szt. 4 Przenośnik taśmowy szt. 3 Sterownik PLC szt. 3 Silnik elektryczny 1-fazowy szt. 4 Serwonapęd szt. 8 Serwonapęd szt. 8 Serwomechanizm szt. 8 Przewód połączeniowy przemiennika częstotliwości z silnikiem trójfazowym szt. 4 Zasilacz napięcia stałego szt. 6 Zasilacz napięcia stałego szt. 4 Przekaźnik czasowy szt. 12 Przekaźnik elektromagnetyczny z gniazdem wtykowym szt. 8 Wyłącznik silnikowy z co najmniej jednym stykiem pomocniczym szt. 8 Wyłącznik instalacyjny nadprądowy jednopolowy (1P) szt. 4 Potencjometr szt. 8 Zadajnik sygnału analogowego do sterownika PLC lub przemiennika częstotliwości szt. 4 Moduł przekaźnikowy szt. 8 Czujnik zbliżeniowy z uchwytem montażowym szt. 8 Czujnik optyczny z uchwytem montażowym szt. 8 Czujnik ultradźwiękowy odległości z uchwytem montażowym szt. 8 Ultradźwiękowy czujnik odległości (analogowy) z uchwytem montażowym szt. 8 Zestaw czujników szt. 4 Przycisk sterowniczy szt. 4 Przycisk sterowniczy szt. 4 Lampka sygnalizacyjna szt. 8 Lampka sygnalizacyjna szt. 8 Lampka sygnalizacyjna szt. 8 Zestaw elementów montażowych szt. 3 Zestaw - system wizyjny szt. 4 Oprogramowanie do projektowania i symulacji elektroniki - wersja edukacyjna licencja na 15 stanowisk 1 Oprogramowanie do projektowania i symulacji pneumatyki i elektro-pneumatyki licencja na 16 stanowisk 1 Monitor interaktywny szt. 2 Monitor komputerowy szt. 1 Komputer stacjonarny szt. 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31131000 Einphasenmotoren, 30237475 Elektrische Sensoren, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30231320 Tastbildschirme, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Los: LOT-0002
Titel: część nr II – dostawy dla Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Sanoku
Beschreibung: Dostawa obejmuje: Tokarka CNC z napędzaną osią Y i wrzecionem przechwytującym szt 1 Szafy narzędziowe szt 35 Trenażer spawalniczy szt 1
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44315100 Schweißzubehör, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke