578706-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen – Psychologische keuringen WLS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPsychologische keuringen WLS
BeschreibungDe opdracht betreft het uitvoeren van psychologische keuringen conform de Wet Lokaal Spoor. Wettelijk ligt vast wie de instanties aanwijst die de keuring mogen uitvoeren. Voor het Amsterdamse lokaalspoor is dat de Vervoersregio Amsterdam. De beleidsregels van de VRA voor de WLS keuring stellen als eis dat de keuringsinstantie van de psychologische keuring door IL&T erkend is. plusminus 3350 keuringen over een periode van 8 jaar
Interne Kennung2026-16
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBetreft een Meervoudig Onderhandse Aanbestedingsprocedure waaraan maximaal 5 marktpartijen deelnemen
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Psychologische keuringen WLS
Identificador interno: 2026-16
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85121270 Servicios psiquiátricos o psicológicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1