578709-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Zakup i dostawa materiałów diagnostycznych do oznaczania czasu aktywowanej krzepliwości (ACT) wraz z materiałami kontrolnymi oraz materiałów do badań krzepliwości krwi metodą tromboelastometryczną.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów diagnostycznych do oznaczania czasu aktywowanej krzepliwości (ACT) wraz z materiałami kontrolnymi oraz materiałów do badań krzepliwości krwi metodą tromboelastometryczną.
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów diagnostycznych do oznaczania czasu aktywowanej krzepliwości (ACT) wraz z materiałami kontrolnymi oraz materiałów do badań krzepliwości krwi metodą tromboelastometryczną.
Interne Kennung: DZP/2-23/233/116/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 Materiały diagnostyczne do oznaczania czasu aktywowanej krzepliwości (ACT) wraz z materiałami kontrolnymi.
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 Materiały diagnostyczne do oznaczania czasu aktywowanej krzepliwości (ACT) wraz z materiałami kontrolnymi.
Interne Kennung: Cześć 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 Materiały diagnostyczne i kontrolne do badań krzepliwości krwi metodą tromboelastometryczną.
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 Materiały diagnostyczne i kontrolne do badań krzepliwości krwi metodą tromboelastometryczną.
Interne Kennung: Cześć 2