2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezgotówkowy zakup paliwa do samochodów służbowych i pojazdów silnikowych w systemie kart flotowych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brodnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny bezgotówkowy zakup paliwa do samochodów służbowych i sprzętu silnikowego za pomocą elektronicznych kart paliwowych (mikroprocesorowych, magnetycznych itp.), zwanych dalej „kartami flotowymi” dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brodnicy. Tankowanie odbywać się będzie sukcesywnie, według aktualnych potrzeb Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 381377-2026
Interne Kennung: UI/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001