2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung: 1. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne), 30237200-1 (akcesoria komputerowe) 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami zwanych dalej „sprzętem”, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć dokonywanie etapami zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną, poprzez wewnętrzny system zamówień Uniwersytetu Gdańskiego, przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego. 5. Miejsce dostawy sprzętu: dedykowane punkty obsługi kancelaryjnej jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego, według załącznika nr 8 do SWZ. 6. Sprzęt wymieniony w załączniku nr 1 do SWZ ma być objęty gwarancją: 1) komputery przenośne, modele A: gwarancja producenta przez okres 24 miesięcy, 2) komputery przenośne, modele B1 do B7: gwarancja producenta przez okres 36 miesięcy, 3) akcesoria komputerowe: a) moduł pamięci C1, C2: gwarancja producenta lub Wykonawcy przez okres 36 miesięcy, b) stacja dokująca C3, torby D1 i D2: gwarancja producenta lub Wykonawcy przez okres 24 miesięcy. 7. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy - załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 5B10.291.1.119.2025.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. 1. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30213100-6 (komputery przenośne), 30237200-1 (akcesoria komputerowe) 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami zwanych dalej „sprzętem”, dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć dokonywanie etapami zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną, poprzez wewnętrzny system zamówień Uniwersytetu Gdańskiego, przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego. 5. Miejsce dostawy sprzętu: dedykowane punkty obsługi kancelaryjnej jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego, według załącznika nr 8 do SWZ. 6. Sprzęt wymieniony w załączniku nr 1 do SWZ ma być objęty gwarancją: 1) komputery przenośne, modele A: gwarancja producenta przez okres 24 miesięcy, 2) komputery przenośne, modele B1 do B7: gwarancja producenta przez okres 36 miesięcy, 3) akcesoria komputerowe: a) moduł pamięci C1, C2: gwarancja producenta lub Wykonawcy przez okres 36 miesięcy, b) stacja dokująca C3, torby D1 i D2: gwarancja producenta lub Wykonawcy przez okres 24 miesięcy. 7. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy - załącznik nr 5 do SWZ. 8. Zamawiający informuje, że ilości sprzętu określone w tabeli „Szczegółowa wycena przedmiotu zamówienia”, w punkcie 3 Formularza ofertowego - załącznika nr 1 do SWZ, są ilościami przewidywanymi (szacunkowymi), niewiążącymi dla Zamawiającego i mogą ulec zmianie, co nie będzie stanowić zmiany umowy. Rzeczywiste ilości zakupionego sprzętu wynikać będą z bieżących potrzeb Zamawiającego, a łączne wynagrodzenie brutto Wykonawcy nie przekroczy łącznej ceny oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji części zamówienia, maksymalnie do 20% wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługują nie przysługują jakiekolwiek roszczenia w stosunku do Zamawiającego, w szczególności roszczenie o wykonanie umowy do pełnej wysokości tej kwoty lub o wypłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część zamówienia. Przewidziana w niniejszym ustępie rezygnacja skutkuje odpowiednim pomniejszeniem ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy i nie stanowi zmiany umowy wymagającej zawarcia aneksu.