578741-2026 - Wettbewerb
Polen – Diagnostische Ausstattung – Dostawa wyrobów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych z podziałem na części.
Interne KennungZP.045.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Elektrody
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrod
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Elektrody do badań holterowskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Elektrod do badań holterowskich
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Dreny śródoperacyjne Torax do klatki piersiowej, miękkie, proste
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Drenów śródoperacyjnych Torax do klatki piersiowej, miękkie, proste
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Cewnik balonowy wysokociśnieniowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewników balonowych wysokociśnieniowych
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Drobny sprzęt medyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Drobnego sprzętu medycznego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141240 Katheterzubehör, 33141310 Spritzen
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Zestawy do opłucnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawów do opłucnej
Haupteinstufung (cpv): 33141410 Drahtschneider und Operationsmesser
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Wkłucia centralne z powłoką antybakteryjną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Wkłuć centralnych z powłoką antybakteryjną
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Wycinaki do aorty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Wycinaków do aorty
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Filtry oddechowe mechaniczne z wymiennikiem ciepła i wilgoci
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Filtrów oddechowych mechanicznych z wymiennikiem ciepła i wilgoci
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Zestawy do hemodiafiltracji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Zestawów do hemodiafiltracji
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Szwy chirurgiczne niewchłanialne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Szwów chirurgicznych niewchłanialnych
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Szwy chirurgiczne niewchłanialne; silikonowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Szwów chirurgicznych niewchłanialnych; silikonowych
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Szwy chirurgiczne, niewchłanialne, poliestrowe, plecione
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Szwów chirurgicznych, niewchłanialnych, poliestrowych, plecionych
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Szew jednowłóknowy, nylonowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Szewów jednowłóknowych, nylonowych
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Materiały zużywalne do wstrzykiwacza kontrastu Medrad Centargo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Materiałów zużywalnych do wstrzykiwacza kontrastu Medrad Centargo
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Cewniki balonowe tnące; stenty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Cewników balonowych tnących; stentów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 - Filtry wydechowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Filtrów wydechowych
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 - Strzykawki inflacyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Strzykawek inflacyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 - Test ureazowy do wykrywania Helicobacter pylori
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Testów ureazowych do wykrywania Helicobacter pylori
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20 - Wyroby stomijne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Wyrobów stomijnych
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21 - Osłony na aparaturę medyczną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Osłon na aparaturę medyczną
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial