2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarka odpadami komunalnymi - odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Miedźna w latach 2027 - 2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych na terenie gminy Miedźna, obejmujących teren: a) zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej, b) zabudowany budynkami wielolokalowymi- teren sołectwa Wola I i Wola II, c) odpady gromadzone i przekazywane przez Punk Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowany w Gilowicach przy ul. Leśnej 25 i stałe punkty zbiórki (przeterminowane leki oraz zużyte baterie, d) opróżnianie koszy ulicznych oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w nich zgromadzonych, zlokalizowanych na terenie sołectw: Miedźna, Grzawa, Góra, Gilowice, Frydek, Wola. Szczegółowy zakres niniejszego zadania został ujęty i opisany w załączonej dokumentacji OPZ – załącznik nr 4 do SWZ – OPZ, który wraz z załącznikiem nr 2 do SWZ – wzór umowy, stanowi szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: IR.271.3.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gospodarka odpadami komunalnymi - odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Miedźna w latach 2027-2028