See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup USG w ramach inwestycji „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest jest Zakup USG w ramach inwestycji „Modernizacja i rozwój bazy onkologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o. o., zgodnie z załącznikiem nr 1 do specyfikacji – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Warunki gwarancji jakości i serwisu stanowią załącznik nr 1.1 do specyfikacji. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 5 części/pakietów: Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ 1 USG Oddział Intensywnej Terapii 2 USG śródoperacyjne – Blok Operacyjny 3 USG Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej 4 USG Oddział Ginekologiczno -Położniczy 5 USG Poradnia Zadanie będzie współfinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych.
Vorherige Bekanntmachung: 795031-2025
Interne Kennung: SZM/DZ/340/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USG Oddział Intensywnej Terapii
Beschreibung: zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: USG śródoperacyjne – Blok Operacyjny
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: USG Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: USG Oddział Ginekologiczno -Położniczy
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: USG Poradnia
Interne Kennung: Pakiet nr 5