578770-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – DNS - Výpočtová technika a komponenty na obdobie 2025-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Výpočtová technika a komponenty na obdobie 2025-2029
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci DNS je dodanie tovaru informačno-komunikačných technológií, predovšetkým vybraného sortimentu monitorov, osobných počítačov, notebookov, tabletov, tlačiarní, kopírok, multifunkčných zariadení, projektorov, serverov, aktívnych sieťových prvkov, krabicového SW, licencií, komponentov a príslušenstva k výpočtovej technike, ktoré sú bežne dostupné na trhu, vrátane ostatných služieb súvisiacich s dodaním tovaru. Pre vybrané druhy tovarov bude na základe požiadavky, konkrétne uvedenej v jednotlivých výzvach, požadovaný aj záručný servis. Podrobné vymedzenie a špecifikácia konkrétnych požadovaných položiek predmetu zákazky, zadávanej v rámci zriadeného DNS, budú uvedené v jednotlivých výzvach na predkladanie ponúk. DNS zahŕňa nasledujúce kategórie tovarov, objektívne určené na základe charakteristík zákaziek, zadávaných v rámci určitej kategórie: - kategória - osobné počítače (PC), monitory, All in One (AiO) - kategória - notebooky, tablety - kategória - tlačiarne, kopírky, multifunkčné zariadenia (MFZ) - kategória - projektory - kategória - sieťové prvky, switche - kategória - komponenty - kategória - softvéry, licencie
Interne Kennung: REK001434/2026-UVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer, 30213100 Tragbare Computer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232110 Laserdrucker, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 30237200 Computerzubehör, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 32342412 Lautsprecherboxen, 34931100 Anlegevorrichtungen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom obstarávania je dodávka výpočtovej techniky v rámci projektu "PERBIOKARDIO", vrátane ostatných služieb súvisiacich s dodaním tovaru.
Haupteinstufung (cpv): 30212000 Hardware für Minicomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232110 Laserdrucker, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher), 30237200 Computerzubehör, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 32342412 Lautsprecherboxen, 34931100 Anlegevorrichtungen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)