2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego , o którym mowa w art. 22 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym ( Dz. U. 2025 poz. 285 z późn. zm.).
Beschreibung: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Białobrzeskiego, Powiatu Radomskiego i Gminy Miasta Radom. Linia komunikacyjna objęta przedmiotem zamówienia. Trasa proponowana: Białobrzegi - Radom. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego to 24 miesiące: 01.10.2026-30.09.2028. Szacunkowa wartość zamówienia to: 305824,00 zł. Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy o publicznym transporcie drogowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Białobrzeskiego, Powiatu Radomskiego i Gminy Miasta Radom.