See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24482 Ruožo Kaunas - valstybės siena su Lenkija signalizacijos ir susijusių sistemų modernizavimo darbai
Beschreibung: Sistemos modernizavimo apimtis – eismo valdymo įrangos pristatymas, projektavimas, montavimas, pajungimas, paleidimas, įrangos testavimas, sistemos techninis palaikymas, išplėtimas. Pirkimas suskaidytas į 2 pirkimo objekto dalis.
Vorherige Bekanntmachung: 453384-2023
Interne Kennung: 680950
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34632000 Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34632200 Elektrische Signaleinrichtungen für den Eisenbahnverkehr, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ruožo Kaunas-Kazlų Rūda signalizacijos ir susijusių sistemų modernizavimas, išplėtimas ir palaikymas
Beschreibung: Sistemos modernizavimo apimtis – eismo valdymo įrangos pristatymas, projektavimas, montavimas, pajungimas, paleidimas, įrangos testavimas, sistemos techninis palaikymas, išplėtimas.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung, 34632200 Elektrische Signaleinrichtungen für den Eisenbahnverkehr
Los: LOT-0002
Titel: Ruožo Kazlų Rūda – valstybės siena su Lenkija ir Palemono st. signalizacijos ir susijusių sistemų modernizavimas, išplėtimas ir palaikymas
Interne Kennung: 2