See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków dla SPZOZ w Grodzisku Wielkopolskim
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia został podzielony na 12 niezależnych (zadań/części) pakietów. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. PAKIET NR 1 - ALBUMINY PAKIET NR 2 - HEPARYNY DROBNOCZĄSTECZKOWE PAKIET NR 3 - LEKI 1 PAKIET NR 4 – WYROBY MEDYCZNE PAKIET NR 5 - LEKI 2 PAKIET NR 6 - LEKI 3 PAKIET NR 7 - LEKI 4 PAKIET NR 8 - LEKI 5 PAKIET NR 9 – LEKI 6 PAKIET NR 10 - LEKI 7 PAKIET NR 11 – ALBUMINA PAKIET NR 12 - STAPLERY
Vorherige Bekanntmachung: 337957-2025
Interne Kennung: SPZOZ.DLA.2301.01.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR 1 – ALBUMINY
Beschreibung: Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Wymienione w załączniku nr 2 wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia. Nie spełnienie ich spowoduje odrzucenie oferty.
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141540 Albumin
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 – HEPARYNY DROBNOCZĄSTECZKOWE
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Haupteinstufung (cpv): 33141550 Heparin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 – LEKI 1
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 – WYROBY MEDYCZNE
Beschreibung: Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Wymienione w załączniku nr 2 wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia. Nie spełnienie ich spowoduje odrzucenie oferty.PAKIET NR 1 - ALBUMINY
Interne Kennung: PAKIET NR 4
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 – LEKI 2
Beschreibung: Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia spełniał wszystkie wymagania minimalne opisane w poszczególnych załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2, będącym integralną częścią Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, zwanej dalej SWZ. Wymienione w załączniku nr 2 wymagania graniczne uważa się za konieczne do spełnienia. Nie spełnienie ich spowoduje odrzucenie oferty.PAKIET NR 5 - LEKI 2
Interne Kennung: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 – LEKI 3
Interne Kennung: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 – LEKI 4
Interne Kennung: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 – LEKI 5
Interne Kennung: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 – LEKI 6
Interne Kennung: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 – LEKI 7
Interne Kennung: PAKIET NR 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 – ALBUMINA
Interne Kennung: PAKIET NR 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 – STAPLERY
Interne Kennung: PAKIET NR 12