See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa oraz wdrożenie Centralnej Ewidencji Zasobów Ochrony Ludności w środowisku Zamawiającego, umożliwiającej gromadzenie, zarządzanie i udostępnianie danych na potrzeby realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie ludności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa oraz wdrożenie Centralnej Ewidencji Zasobów Ochrony Ludności w środowisku Zamawiającego, umożliwiającej gromadzenie, zarządzanie i udostępnianie danych na potrzeby realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie ludności. Szczegółowy opis zamówienia znajdujesie w dokumentcji zamówienia jako OPZ wraz z trzema załącznikami.
Interne Kennung: BF-IV.2370.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa oraz wdrożenie Centralnej Ewidencji Zasobów Ochrony Ludności w środowisku Zamawiającego, umożliwiającej gromadzenie, zarządzanie i udostępnianie danych na potrzeby realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie ludności.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest OCH-2. Budowa oraz wdrożenie Centralnej Ewidencji Zasobów Ochrony Ludności w środowisku Zamawiającego, umożliwiającej gromadzenie, zarządzanie i udostępnianie danych na potrzeby realizacji zadań wynikających z ustawy o ochronie ludności. Szczegółowy opis zamówienia znajdujesie w dokumentcji zamówienia jako OPZ wraz z trzema załącznikami.