See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 55/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Perinatologii, Ginekologii i Położnictwa oraz Poradni Ginekologiczno – Położniczej działającej w Ośrodku Opieki Ginekologiczno – Położniczej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Perinatologii, Ginekologii i Położnictwa oraz Poradni Ginekologiczno – Położniczej działającej Ośrodku Opieki Ginekologiczno – Położniczej Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem czasu pracy w ramach: 1) Oddziału: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a godziną 15:00 (średniomiesięcznie 12 dni roboczych); b) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia); c) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). 2) Poradni – według potrzeb Udzielającego zamówienia, w czasie wynikającym z obowiązującej organizacji pracy tej komórki. 3. Lekarka/lekarz świadcząca/y usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie perinatologii oraz położnictwa i ginekologii. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 7. Liczba osób świadczących usługi: 1. 8. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 55/KŚZ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001