2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Utrzymanie rzeki Giełczew w km 16+360-22+910"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót utrzymaniowych na rzece Giełczew zlokalizowanej na terenie działania Zarządu Zlewni w Zamościu - Nadzór Wodny Krasnystaw. Zamówienie nie jest podzielone na części. Zamawiający nie dokonuje podziału ponieważ nieskoordynowanie działań różnych wykonawców mogłoby za-grozić prawidłowemu i terminowemu wykonaniu zadania. Istnieje ryzyko, że nie na każdą część wyłoniony zostałby wykonawca. Wielkość i zakres zamówienia jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorstw
Interne Kennung: L.ROZ.2710.78.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie rzeki Giełczew w km 16+360-22+910
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres prac związanych z realizacją zamówienia przedstawiony został w Przedmiarach robót (Załączniki nr 8) oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych (Załącznik nr 9), stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Część 1.