2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering van volledig elektrisch aangedreven professionele compacte voertuigen, en de overname van 3 afgeschreven voertuigen.
Beschreibung: Overheidsopdracht voor leveringen tegen prijslijst met het doel de levering van volledig elektrisch aangedreven professionele compacte voertuigen, en de overname van 3 afgeschreven voertuigen.
Interne Kennung: AFA/014115/SEK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1