578866-2026 - Ergebnis
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – „Organizacja szkoleń specjalistycznych dla kadr CUS (Centrum Usług Społecznych) oraz przedstawicieli JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) w województwie łódzkim.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Organizacja szkoleń specjalistycznych dla kadr CUS (Centrum Usług Społecznych) oraz przedstawicieli JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) w województwie łódzkim.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Organizacja szkoleń specjalistycznych dla kadr CUS (Centrum Usług Społecznych) oraz przedstawicieli JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) w województwie łódzkim.” Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część I: Moduł I Szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych; Część II: Moduł II Szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych; Część III: Moduł III Szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnej. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do niniejszej SWZ- odpowiednio dla każdej części.
Vorherige Bekanntmachung199484-2026
Interne Kennung8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: Moduł I Szkolenie z zakresu zarządzania i organizacji usług społecznych;
BeschreibungSzczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w Załączniku nr 4 do SWZ- odpowiednio dla każdej części.
Interne KennungCzęść I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 80500000 Ausbildung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Moduł II Szkolenie z zakresu opracowywania i realizacji indywidualnych planów usług społecznych;
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III: Moduł III Szkolenie z zakresu organizacji społeczności lokalnej
Interne KennungCzęść III