578873-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW TYP 1, TYP 2 ORAZ TYP 3 WRAZ Z UDZIELENIEM 36 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW TYP 1, TYP 2 ORAZ TYP 3 WRAZ Z UDZIELENIEM 36 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI
BeschreibungDostawa 32 sztuk przełączników typ 1, 15 sztuk przełączników typ 2 oraz 70 sztuk przełączników typ 3 wraz z udzieleniem 36 miesięcznej gwarancji – w terminie nie dłuższym niż 50 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungOKAiZP.261.40.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Menge117 Stück