2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka, nasadzenia i pielęgnacja drzew przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) mechaniczne ścinanie drzew z frezowaniem pni, 2) mechaniczne ścinanie drzew bez frezowania pni, 3) usunięcia drzewa stanowiącego wywrot, 4) nasadzenie drzew wraz z pielęgnacją, 5) odmładzanie starszych drzew 6) mechaniczne karczowanie pni, 7) frezowanie pni, 8) usuwanie odrostów przy pniach 9) usuwanie krzewów żywopłotowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: WZP.2910.63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka, nasadzenia i pielęgnacja drzew przy drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie.