See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów promocyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów promocyjnych wraz z ich personalizacją/znakowaniem na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Celem realizacji i składania zamówień Wykonawca zapewni dostęp do platformy zakupowej. Wszelkie koszty związane z funkcjonowaniem platformy zakupowej Wykonawca powinien wkalkulować w cenę oferty. Przedmiot zamówienia podzielono na 5 części. Opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie platformy zakupowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe, maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung: NH.270.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 22462000 Werbeschriften, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 18930000 Säcke und Beutel, 03121000 Gartenbauerzeugnisse, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Artykuły promocyjne - święta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów promocyjnych wraz z ich personalizacją/znakowaniem na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Celem realizacji i składania zamówień Wykonawca zapewni dostęp do platformy zakupowej. Wszelkie koszty związane z funkcjonowaniem platformy zakupowej Wykonawca powinien wkalkulować w cenę oferty. Opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do części został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie platformy zakupowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe, maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 22462000 Werbeschriften, 39298900 Diverse Dekorationsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. W ramach realizacji umowy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu wskazanego w formularzu asortymentowo-cenowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Artykuły promocyjne - do obdarowania
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 22462000 Werbeschriften, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 18930000 Säcke und Beutel, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Artykuły promocyjne - dla dzieci
Los: LOT-0004
Titel: część 4 Artykuły promocyjne - artykuły biurowe i elektronika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 22462000 Werbeschriften, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 18930000 Säcke und Beutel, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: część 5 Artykuły promocyjne - sport i rekreacja
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel, 22462000 Werbeschriften, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 18930000 Säcke und Beutel, 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 03121000 Gartenbauerzeugnisse