2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup toru wizyjnego wraz z zestawem endoskopów na potrzeby Działu Diagnostyki i Terapii Gastroenterologicznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach
Beschreibung: >>>Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, montaż, uruchomienie oraz przekazanie do użytkowania toru wizyjnego wraz z zestawem endoskopów, przeznaczonych na potrzeby Działu Diagnostyki i Terapii Gastroenterologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym minimalne wymagania dotyczące parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych, wyposażenia, kompatybilności, gwarancji, serwisu, dostawy, instalacji, uruchomienia oraz szkolenia, określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – parametry wymagane i oceniane Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu OPZ parametry techniczne oferowanych modeli urządzeń oraz wartość parametrów wymaganych. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ oraz na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia pełnej kompatybilności wszystkich zaoferowanych elementów toru wizyjnego oraz ich prawidłową współpracę w ramach kompletnego systemu, bez konieczności dokonywania przez Zamawiającego dodatkowych zakupów lub inwestycji. >>>Zamawiający, nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowi funkcjonalną, techniczną i organizacyjną całość, obejmującą w szczególności dostawę, montaż, instalację, konfigurację, uruchomienie oraz integrację wszystkich elementów systemu. Podział zamówienia na części mógłby powodować problemy z zapewnieniem kompatybilności i prawidłowego funkcjonowania poszczególnych elementów oraz utrudniać jednoznaczne ustalenie odpowiedzialności za działanie całego systemu. Realizacja zamówienia przez jednego wykonawcę jest uzasadniona względami technicznymi, organizacyjnymi i funkcjonalnymi. >>>W przypadku wskazania w dokumentach zamówienia nazw własnych, znaków towarowych, producentów, modeli, źródeł lub pochodzenia należy je rozumieć jako wskazanie rozwiązania referencyjnego „lub równoważnego”. Rozwiązanie równoważne musi zapewniać co najmniej taką samą funkcjonalność, parametry użytkowe, jakość, bezpieczeństwo, kompatybilność i wydajność. Wykonawca oferujący rozwiązanie równoważne zobowiązany jest wykazać jego równoważność odpowiednimi dokumentami. Brak wykazania równoważności skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup toru wizyjnego wraz z zestawem endoskopów na potrzeby Działu Diagnostyki i Terapii Gastroenterologicznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach . „Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego”
Interne Kennung: IZP.2411.170.2026.EP