See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawy materiałów jednorazowego użytku przez 12 miesięcy.
Beschreibung: Zakup i dostawy materiałów jednorazowego użytku przez 12 miesięcy.
Interne Kennung: 07/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony jest na 15 pakietów zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ (formularz ofertowo-cenowy). 1) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: a) Realizacja zamówienia następować będzie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą wyłonionym w wyniku rozstrzygnięcia postępowania o zamówienie publiczne. Zamawiający wymaga dostawy do godz. 12:00 do Apteki Szpitalnej w terminie 2 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Rękaw papierowo-foliowy, opatrunki.
Beschreibung: Rękaw papierowo-foliowy, opatrunki.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Jednorazówka
Beschreibung: Jednorazówka
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Jednorazowe układy oddechowe.
Beschreibung: Jednorazowe układy oddechowe.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Asortyment do laparoskopii
Beschreibung: Asortyment do laparoskopii
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Narzędzia do endoskopii
Beschreibung: Narzędzia do endoskopii
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pułapka wodna
Beschreibung: Pułapka wodna
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Rękawice
Beschreibung: Rękawice
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Materiały i zestawy opatrunkowe
Beschreibung: Materiały i zestawy opatrunkowe
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zestawy sterylne
Beschreibung: Zestawy sterylne
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Zestawy
Beschreibung: Zestawy
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Odzież operacyjna
Beschreibung: Odzież operacyjna
Interne Kennung: 15