See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Pracowni Mikrobiologii wraz z dzierżawą wyposażenia
Beschreibung: Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych do Pracowni Mikrobiologii wraz z dzierżawą wyposażenia - 5 zadań asortymentowych
Interne Kennung: DZPZ.3320.81.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 33192500 Reagenzgläser, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1 - Krążki, testy i podłoża do diagnostyki mikrobiologicznej wraz z dzierżawą lampolupy oraz dyspenserów
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2 - Szybkie testy diagnostyczne
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3 - Szybkie testy immunochromatograficzne
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie 4 - Odczynniki do spektrometru MALDI Biotyper Sirius będącego własnością Zamawiającego wraz z dzierżawą lampolupy
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadanie 5 - Testy do badań genetycznych metodą PCR do analizatora GeneXpert będącego własnością Zamawiającego oraz podłoży do pobrań kompatybilnych z testami PCR