See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Nowy Tomyśl
Beschreibung: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Nowy Tomyśl: Część I – Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Nowy Tomyśl, Część II – Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Nowy Tomyśl, Część III – Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków Gminy Nowy Tomyśl, Część IV – Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Nowy Tomyśl.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Nowy Tomyśl
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Nowy Tomyśl
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 3) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 4) ubezpieczenie assistance
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków Gminy Nowy Tomyśl
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie grupowe, bezimienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych w związku z art. 10 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych. 2) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków sołtysów i inkasentów Gminy Nowy Tomyśl.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Nowy Tomyśl
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące nadwyżką ponad podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia i prowadzonej działalności
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen