578961-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Krankenhauseinrichtungen – Projekt i przebudowa pomieszczeń szpitala na potrzeby Centralnej Sterylizatorni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt i przebudowa pomieszczeń szpitala na potrzeby Centralnej Sterylizatorni
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Projekt i przebudowa pomieszczeń szpitala na potrzeby Centralnej Sterylizatorni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - robót budowlanych został zawarty w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (dalej zwanym PFU). Wykonanie przedmiotu umowy obejmuje również dostawę, montaż, wbudowanie, zainstalowanie, zintegrowanie i uruchomienie aparatury sterylizacyjnej opisanej w załączniku nr 9 Wymaganych Parametrach Technicznych.
Interne KennungDZP.281.56A.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelProjekt i przebudowa pomieszczeń szpitala na potrzeby Centralnej Sterylizatorni.