578985-2026 - Ergebnis
Slowakei – Netzausrüstung – IT infraštruktúra (Modernizácia a upgrade sieťových LAN zariadení)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT infraštruktúra (Modernizácia a upgrade sieťových LAN zariadení)
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie sieťových LAN zariadení (switchov a modulov) nových, nerepasovaných, originál, nie OEM v zmysle minimálnej technickej špecifikácie, poprípade ekvivalentné zariadenie podľa technickej špecifikácie na požadovanej platforme, plne kompatibilné so zariadeniami prevádzkovanými u obstarávateľa a plne kompatibilné s existujúcou administráciou a správou Core infraštruktúry a LAN zariadení obstarávateľa založenou na produktoch HPE a HPE Aruba. Požadovaná dodávka LAN zariadení je obmena a doplnenie už existujúcej infraštruktúry, ktorá je vybudovaná na platforme HPE / HPE Aruba. Z pohľadu zabezpečenia efektivity prevádzky, ako aj udržania homogénneho LAN prostredia je nevyhnutné, aby boli dodané zariadenia plne integrovateľné do platformy HPE Aruba a jej manažmentu. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Kúpnej zmluve v Prílohe č. 1 - Špecifikácia Tovaru.
Interne Kennung: 558159
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001