See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktu leczniczego zawierającego substancję czynną Esketaminum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego zawierającego substancję czynną Esketaminum i zapewnienie tego leku pacjentom poradni zdrowia psychicznego w ramach programu lekowego B.147. Leczenie chorych na depresję lekooporną (ICD-10: F33.1, F33.2). Produkt leczniczy zawierający substancję czynną Esketaminum został objęty refundacją w ramach programu lekowego B.147. Leczenie chorych na depresję lekooporną (ICD-10: F33.1, F33.2) wraz z wejściem w życie Obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia 20 czerwca 2023 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na 1 lipca 2023 r. oraz w przypadku tego postępowania musi znajdować się w Obwieszczeniu Ministra Zdrowia z dnia 17 września 2025 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na 1 października 2025 r.
Interne Kennung: V.271.24.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001