See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU II/416 KŘENOVICE
Beschreibung: Předmětem zakázky je výměna obrusné a ložné vrstvy v celé šíři vozovky 6,8 – 8,8 m na silnici II/416 Křenovice, v úseku: příjezd od Slavkova vjezd do Křenovic, po první rodinný dům č. p. 460, provozní staničení km 2,105 – 2,415. Délka opravovaného úseku je 310 m, opravovaná plocha povrchu vozovky činí 2 240 m2. Dále bude provedeno: - frézování 10 cm – 2 240 m2 / 224 m3 - frézování 5 cm – 200 m2 / 10 m3 - spojovací postřik – 4 680 m2 - lokální pokládka ACP 16+, 16S tl. 5 cm – 200 m2 /10 m3 - pokládka ACL 16+, 16S tl. 6 cm – 2 240 m2 / 134,4 m3 - pokládka ACO 11+, 11S tl. 4 cm – 2 240 m2 / 89,6 m3 - zařezání u napojení na stávající povrch a pracovní spáry – 330 m - zalití pracovních spár– 330 m - odkopání krajnice 10 cm – 200 m2 / 20 m3 - zřízení krajnice 10 cm – 200 m2 / 20 m3 - výšková úprava . uliční vpust (UV) – 1 ks - VDZ v barvě / po měsíci v plastu: čára dělící V1a ( 0,125) – 150 m / 18,75 m2, čára dělící V2a – (3 / 1,5 / 0,125) – 160 m / 107 m / 13,375 m2, čára dělící V2a – (3 / 6 / 0,125) – 35 m / 12 m / 1,5 m2, čára vodící V2b – (1,5 / 1,5 / 0,125) – 30 m / 15 m / 1,875 m2, čára vodící V4 – ( 0,125) – 55 m / 68,75 m2
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU II/416 KŘENOVICE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERUII/416 KŘENOVICE