See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt jednorazowy dla wszystkich oddziałów szpitalnych- powtórzenie
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy dla wszystkich oddziałów szpitalnych- powtórzenie
Vorherige Bekanntmachung: 366990-2026
Interne Kennung: ZP/2501/19.1/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia spowodowana wyczerpaniem poprzednich umów i brakiem możliwości ich aneksowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wymiennik ciepła i wilgoci
Beschreibung: Wymiennik ciepła i wilgoci
Interne Kennung: P1
Los: LOT-0004
Titel: PRZYRZĄD JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: PRZYRZĄD JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Interne Kennung: P2
Los: LOT-0008
Titel: POMPA DO INFUZJI LEKÓW
Beschreibung: POMPA DO INFUZJI LEKÓW
Interne Kennung: P3