See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA Kozienickiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4.Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości PAKIET II 1.Ubezpieczenia komunikacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 460648-2026
Interne Kennung: SWZ nr 10680/2026/KGK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4.Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomości
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: 1.Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET II