2. Verfahren
Verfahren
Titel: Omgevingsvergunningen
Beschreibung: De gemeente Hollands Kroon wil één raamovereenkomst afsluiten voor het afhandelen van aanvragen voor omgevingsvergunningen in het kader van de Omgevingswet met een organisatie die gespecialiseerd is in het afhandelen van omgevingsvergunningen. Zie leidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75111000 Dienstleistungen der Exekutive und Legislative
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie leidraad
579028-2026 - Competition
Netherlands – Executive and legislative services – Omgevingsvergunningen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Omgevingsvergunningen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75111000 Executive and legislative services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie leidraad
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Omgevingsvergunningen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75111000 Servicios ejecutivos y legislativos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie leidraad