2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Miasta Zamość w 2026 r. na potrzeby miejskiej infrastruktury technicznej – oświetlenie drogowe, parkowe i iluminacja obiektów
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej na potrzeby miejskiej infrastruktury technicznej – oświetlenie drogowe, parkowe, iluminacja obiektów, w prognozowanej ilości 1.400.000,00 kWh do punktów poboru i pomiaru energii elektrycznej oświetlenia ulicznego. 2. Okres świadczenia dostawy energii elektrycznej objętej zamówieniem: od dnia 1 września 2026 r., jednak nie wcześniej, niż po skutecznym przeprowadzeniu procesu zmiany sprzedawcy u OSD, do dnia 31 grudnia 2026 r.
Interne Kennung: RIM.272.44.2026.MS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001