579031-2026 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wisła w roku 2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wisła w roku 2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych,nieruchomości zamieszkałych które są związane ze świadczeniem usług hotelarskich i odbioru odpadów z tych usług oraz nieruchomości letniskowych położonych na terenie Gminy Wisła od dnia 1 stycznia 2027 roku do dnia 31 grudnia 2027 roku oraz prowadzenie PSZOK.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający informuje, iż przy realizacji niniejszego przedmiotu zamówienia stosuje prawo opcji, co oznacza, że podane poniżej w ust. 2 ilości są wielkościami minimalnymi, które należy wycenić w ofercie cenowej. W przypadku gdy zapotrzebowanie na usługi będzie większe niż określono w formularzu oferty, Zamawiającemu przysługuje prawo opcji do zwiększenia przedmiotu zamówienia o ilości określone poniżej, w pkt 3: 2. Minimalne ilości odpadów: 2.1. odpady zmieszane – 1119,00 Mg 2.2. odpady segregowane – 1569,00 Mg 2.3. odpady budowlane i rozbiórkowe – 253,00 Mg 3. Zwiększenie ilości o: 3.1. odpady zmieszane – 1 518,00 Mg 3.2. odpady segregowane – 1 800,00 Mg 3.3. odpady budowlane i rozbiórkowe – 250,00 Mg 4. Łącza maksymalna ilość odpadów: 4.1. odpady zmieszane – 2 637,00 Mg 4.2. odpady segregowane – 3 369,00 Mg 4.3. odpady budowlane i rozbiórkowe – 503,00 Mg 5. Okoliczności skorzystania z prawa opcji: 5.1. Skorzystanie z zamówienia opcjonalnego uzależnione będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego jako uprawnienie, z którego może lecz nie musi skorzystać. 5.2. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji w czasie trwania umowy, gdy okaże się że zapotrzebowanie na usługi objęte przedmiotem zamówienia jest większe niż to określono w ust 2. 5.3. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w całości lub części, tj. może zlecić odbiór i zagospodarowanie tylko niektórych lub wszystkich rodzajów odpadów, zwiększając ilości tych odpadów wg własnych potrzeb, ale do maksymalnych wartości określonych w ust 4. 6. Zamówienia realizowane w ramach prawa opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 7. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ oraz w kwotach jednostkowych wskazanych w formularzu ofertowym dla wielkości minimalnej.